Rezultati / Results 2018

M - Moški skupno

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat
1 36 MAJDIČ Jure SLO 2018TZS072 0:22:05 (0:01:04) 2:04:20 (0:00:40) 1:15:28 3:43:40
2 53 HRVAT Danijel SLO 2018TZS343 0:26:35 (0:00:56) 2:16:45 (0:00:55) 1:26:59 4:12:12
3 43 KORELC Matej SLO 2018TZS144 0:29:53 (0:00:49) 2:19:48 (0:00:56) 1:26:47 4:18:16
4 34 JAMŠČEK Nejc SLO 2018TZS679 0:31:22 (0:00:49) 2:21:53 (0:00:46) 1:24:27 4:19:19
5 25 RIZMAL Jure SLO 2018TZS312 0:28:07 (0:01:13) 2:26:02 (0:00:49) 1:24:33 4:20:46
6 50 NERAD Primož SLO 2018TZS333 0:33:07 (0:01:36) 2:15:10 (0:00:45) 1:31:46 4:22:26
7 6 PAUKOVIČ Domagoj CRO   0:29:51 (0:01:13) 2:18:41 (0:01:10) 1:32:12 4:23:09
8 38 GOŠNJAK Tim SLO 2018TZS041 0:29:23 (0:01:50) 2:23:39 (0:01:16) 1:30:19 4:26:29
9 42 KREGAR Miro SLO 2018TZS193 0:28:20 (0:00:48) 2:25:34 (0:01:10) 1:34:52 4:30:44
10 45 MESSINGER Karl AVT   0:36:58 (0:01:09) 2:25:45 (0:01:20) 1:28:19 4:33:34
11 15 SLAPŠEK PELLICCIONI Luka SLO 2018TZS147 0:26:33 (0:00:53) 2:31:23 (0:01:35) 1:34:36 4:35:03
12 12 ROMŠAK Matija SLO 2018TZS196 0:29:52 (0:01:27) 2:30:17 (0:01:05) 1:36:40 4:39:23
13 5 MOHAR Tomaž SLO   0:28:33 (0:03:47) 2:25:51 (0:01:24) 1:42:27 4:42:05
14 54 FABIANI Luka SLO   0:31:51 (0:01:41) 2:27:32 (0:01:05) 1:42:22 4:44:33
15 32 JEŽ Peter SLO   0:30:20 (0:01:39) 2:35:16 (0:00:56) 1:37:18 4:45:32
16 40 ČIČIĆ Miha SLO   0:31:51 (0:02:01) 2:45:06 (0:00:51) 1:42:36 5:02:27
17 49 MAHORIČ Mitja SLO 2018TZS638 0:35:42 (0:04:06) 2:17:11 (0:01:13) 2:07:43 5:05:58
18 31 OCVIRK Mojmir SLO   0:37:41 (0:01:54) 2:42:12 (0:01:52) 1:44:57 5:08:39
19 20 TROJAR Bojan SLO 2018TZS150 0:41:10 (0:01:46) 2:44:51 (0:00:46) 1:42:55 5:11:30
20 55 VODIČAR Tadej SLO   0:26:33 (0:01:46) 2:42:24 (0:01:15) 2:09:11 5:21:11
21 51 PACAK Lukas CZE TZS108 0:28:31 (0:02:01) 2:45:30 (0:01:42) 2:03:40 5:21:27
22 7 ČUŠ Andrej SLO   0:47:50 (0:03:52) 2:39:55 (0:02:04) 1:50:46 5:24:30
23 13 BUZETI Štefan SLO 2018TZS441 0:40:38 (0:03:42) 2:53:21 (0:01:25) 1:50:44 5:29:52
24 2 GEIER Thomas GER   0:39:13 (0:02:57) 2:50:35 (0:01:30) 2:02:10 5:36:28
25 37 AĆIMOVIČ Radovan SLO 2018TZS012 0:40:09 (0:05:05) 3:02:17 (0:01:16) 1:48:12 5:37:00
26 24 ĐURINEK Branko SLO 2018TZS656 0:41:32 (0:02:45) 2:45:35 (0:02:40) 2:04:42 5:37:16
27 27 STROPNIK Klemen SLO 2018TZS022 0:35:16 (0:04:28) 2:52:45 (0:03:10) 2:04:41 5:40:22
28 18 EGART Janez SLO   0:36:08 (0:03:09) 2:52:10 (0:01:09) 2:13:16 5:45:53
29 16 ŽILAVEC Alen SLO   0:37:45 (0:02:35) 3:02:11 (0:01:40) 2:23:59 6:08:13
30 19 BRAJNIK Damjan SLO   0:41:21 (0:04:09) 3:15:08 (0:02:33) 2:52:29 6:55:41
31 28 VIDNAR Rok SLO 2018TZS009 0:45:01 (0:03:22) 3:32:52 (0:04:03) 2:47:27 7:12:48
32 21 SCHÖTTL Richard AVT   0:26:24 (0:01:11) 2:26:56 (0:01:20)  DNF
32 17 MAJCEN Boris SLO   0:28:26 (0:02:29) 2:52:59 (0:01:42)  DNF
32 8 PETRIČ Slavko SLO 2018TZS047 0:28:23 (0:01:09) 2:25:21 (0:02:43)  DNF
32 39 KIRN Primož SLO 2018TZS494 0:26:31 (0:02:00) 2:20:34 (0:00:45)  DNF
32 52 KOJC Jože SLO 2018TZS028 0:31:31 (0:01:02) 2:33:14 ()  DNF
32 47 POLANIČ Peter SLO 2018TZS637 0:31:14 (0:02:02) 2:48:44 (0:01:19)  DNF
32 48 TUŠ Mirko SLO 2018TZS636 0:36:55 (0:03:36) 2:46:05 (0:01:47)  DNF
32 44 GERGORIČ Sebastjan SLO 2018TZS369  ()  ()  DNF

Z - Ženske skupno

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat
1 74 HAFNER Mojca SLO 2018TZS323 0:28:10 (0:01:23) 2:30:26 (0:00:48) 1:34:49 4:35:39
2 75 MESSINGER-WALEK Margit AVT   0:33:12 (0:01:27) 2:29:18 (0:01:09) 1:33:56 4:39:05
3 76 BEDENE Pia SLO 2018TZS165 0:29:50 (0:01:03) 2:33:19 (0:00:34) 1:35:33 4:40:22
4 78 ŽNIDAR Tjaša SLO 2018TZS220 0:28:24 (0:01:18) 2:48:00 (0:00:46) 1:45:59 5:04:29
5 70 KURNIK Neža Patricija SLO 2018TZS662 0:31:20 (0:01:08) 3:03:55 (0:01:36) 1:49:48 5:27:50
6 72 VOVKO Barbara SLO 2018TZS308 0:37:02 (0:02:11) 3:00:59 (0:01:20) 1:54:53 5:36:26
7 71 MAJCEN BLIMEN Andreja SLO   0:37:33 (0:03:06) 3:08:11 (0:01:34)  DNF

DP_MM2 - Državno prvenstvo - Starejši mladinci

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat

DP_MZ2 - Državno prvenstvo - Starejše mladinke

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat

DP_EM1 - Državno prvenstvo - Člani 1

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat
1 34 JAMŠČEK Nejc SLO 2018TZS679 0:31:22 (0:00:49) 2:21:53 (0:00:46) 1:24:27 4:19:19
2 38 GOŠNJAK Tim SLO 2018TZS041 0:29:23 (0:01:50) 2:23:39 (0:01:16) 1:30:19 4:26:29
3 28 VIDNAR Rok SLO 2018TZS009 0:45:01 (0:03:22) 3:32:52 (0:04:03) 2:47:27 7:12:48
4 39 KIRN Primož SLO 2018TZS494 0:26:31 (0:02:00) 2:20:34 (0:00:45)  DNF

DP_EZ1 - Državno prvenstvo - Članice 1

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat
1 74 HAFNER Mojca SLO 2018TZS323 0:28:10 (0:01:23) 2:30:26 (0:00:48) 1:34:49 4:35:39
2 76 BEDENE Pia SLO 2018TZS165 0:29:50 (0:01:03) 2:33:19 (0:00:34) 1:35:33 4:40:22
3 70 KURNIK Neža Patricija SLO 2018TZS662 0:31:20 (0:01:08) 3:03:55 (0:01:36) 1:49:48 5:27:50

DP_EM2 - Državno prvenstvo - Člani 2

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat
1 36 MAJDIČ Jure SLO 2018TZS072 0:22:05 (0:01:04) 2:04:20 (0:00:40) 1:15:28 3:43:40
2 53 HRVAT Danijel SLO 2018TZS343 0:26:35 (0:00:56) 2:16:45 (0:00:55) 1:26:59 4:12:12
3 43 KORELC Matej SLO 2018TZS144 0:29:53 (0:00:49) 2:19:48 (0:00:56) 1:26:47 4:18:16
4 15 SLAPŠEK PELLICCIONI Luka SLO 2018TZS147 0:26:33 (0:00:53) 2:31:23 (0:01:35) 1:34:36 4:35:03

DP_EZ2 - Državno prvenstvo - Članice 2

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat
1 78 ŽNIDAR Tjaša SLO 2018TZS220 0:28:24 (0:01:18) 2:48:00 (0:00:46) 1:45:59 5:04:29
2 72 VOVKO Barbara SLO 2018TZS308 0:37:02 (0:02:11) 3:00:59 (0:01:20) 1:54:53 5:36:26

DP_VM1 - Državno prvenstvo - Veterani 1

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat
1 50 NERAD Primož SLO 2018TZS333 0:33:07 (0:01:36) 2:15:10 (0:00:45) 1:31:46 4:22:26
2 49 MAHORIČ Mitja SLO 2018TZS638 0:35:42 (0:04:06) 2:17:11 (0:01:13) 2:07:43 5:05:58
3 27 STROPNIK Klemen SLO 2018TZS022 0:35:16 (0:04:28) 2:52:45 (0:03:10) 2:04:41 5:40:22
4 44 GERGORIČ Sebastjan SLO 2018TZS369  ()  ()  DNF
4 47 POLANIČ Peter SLO 2018TZS637 0:31:14 (0:02:02) 2:48:44 (0:01:19)  DNF

DP_VZ1 - Državno prvenstvo - Veteranke 1

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat

DP_VM2 - Državno prvenstvo - Veterani 2

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat
1 25 RIZMAL Jure SLO 2018TZS312 0:28:07 (0:01:13) 2:26:02 (0:00:49) 1:24:33 4:20:46
2 52 KOJC Jože SLO 2018TZS028 0:31:31 (0:01:02) 2:33:14 ()  DNF

DP_VZ2 - Državno prvenstvo - Veteranke 2

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat

DP_VM3 - Državno prvenstvo - Veterani 3

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat
1 12 ROMŠAK Matija SLO 2018TZS196 0:29:52 (0:01:27) 2:30:17 (0:01:05) 1:36:40 4:39:23

DP_VZ3 - Državno prvenstvo - Veteranke 3

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat

DP_VM4 - Državno prvenstvo - Veterani 4

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat
1 42 KREGAR Miro SLO 2018TZS193 0:28:20 (0:00:48) 2:25:34 (0:01:10) 1:34:52 4:30:44
2 24 ĐURINEK Branko SLO 2018TZS656 0:41:32 (0:02:45) 2:45:35 (0:02:40) 2:04:42 5:37:16
3 8 PETRIČ Slavko SLO 2018TZS047 0:28:23 (0:01:09) 2:25:21 (0:02:43)  DNF

DP_VZ4 - Državno prvenstvo - Veteranke 4

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat

DP_VM5 - Državno prvenstvo - Veterani 5

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat
1 20 TROJAR Bojan SLO 2018TZS150 0:41:10 (0:01:46) 2:44:51 (0:00:46) 1:42:55 5:11:30
2 37 AĆIMOVIČ Radovan SLO 2018TZS012 0:40:09 (0:05:05) 3:02:17 (0:01:16) 1:48:12 5:37:00
3 48 TUŠ Mirko SLO 2018TZS636 0:36:55 (0:03:36) 2:46:05 (0:01:47)  DNF

DP_VZ5 - Državno prvenstvo - Veteranke 5

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat

DP_VM6 - Državno prvenstvo - Veterani 6

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat
1 13 BUZETI Štefan SLO 2018TZS441 0:40:38 (0:03:42) 2:53:21 (0:01:25) 1:50:44 5:29:52

DP_VZ6 - Državno prvenstvo - Veteranke 6

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat

DP_VM7 - Državno prvenstvo - Veterani 7

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat

DP_VZ7 - Državno prvenstvo - Veteranke 7

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat

M_I - Moški skupno - brez licenc

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat
1 6 PAUKOVIČ Domagoj CRO   0:29:51 (0:01:13) 2:18:41 (0:01:10) 1:32:12 4:23:09
2 45 MESSINGER Karl AVT   0:36:58 (0:01:09) 2:25:45 (0:01:20) 1:28:19 4:33:34
3 5 MOHAR Tomaž SLO   0:28:33 (0:03:47) 2:25:51 (0:01:24) 1:42:27 4:42:05
4 54 FABIANI Luka SLO   0:31:51 (0:01:41) 2:27:32 (0:01:05) 1:42:22 4:44:33
5 32 JEŽ Peter SLO   0:30:20 (0:01:39) 2:35:16 (0:00:56) 1:37:18 4:45:32
6 40 ČIČIĆ Miha SLO   0:31:51 (0:02:01) 2:45:06 (0:00:51) 1:42:36 5:02:27
7 31 OCVIRK Mojmir SLO   0:37:41 (0:01:54) 2:42:12 (0:01:52) 1:44:57 5:08:39
8 55 VODIČAR Tadej SLO   0:26:33 (0:01:46) 2:42:24 (0:01:15) 2:09:11 5:21:11
9 51 PACAK Lukas CZE TZS108 0:28:31 (0:02:01) 2:45:30 (0:01:42) 2:03:40 5:21:27
10 7 ČUŠ Andrej SLO   0:47:50 (0:03:52) 2:39:55 (0:02:04) 1:50:46 5:24:30
11 2 GEIER Thomas GER   0:39:13 (0:02:57) 2:50:35 (0:01:30) 2:02:10 5:36:28
12 18 EGART Janez SLO   0:36:08 (0:03:09) 2:52:10 (0:01:09) 2:13:16 5:45:53
13 16 ŽILAVEC Alen SLO   0:37:45 (0:02:35) 3:02:11 (0:01:40) 2:23:59 6:08:13
14 19 BRAJNIK Damjan SLO   0:41:21 (0:04:09) 3:15:08 (0:02:33) 2:52:29 6:55:41
15 21 SCHÖTTL Richard AVT   0:26:24 (0:01:11) 2:26:56 (0:01:20)  DNF
15 17 MAJCEN Boris SLO   0:28:26 (0:02:29) 2:52:59 (0:01:42)  DNF

Z_I - Ženske skupno - brez licenc

Uvr. Št. Priimek Ime Država Licenca Casi Rezultat
1 75 MESSINGER-WALEK Margit AVT   0:33:12 (0:01:27) 2:29:18 (0:01:09) 1:33:56 4:39:05
2 71 MAJCEN BLIMEN Andreja SLO   0:37:33 (0:03:06) 3:08:11 (0:01:34)  DNF
News

Competitors 2018

  MOŠKI/MEN  
2. GEIER Thomas                  GER
3. RAPOSA Jan                       ENG
4. NADASDI Zsolt                  HUN
5. MOHAR Tomaž                     SLO
6. PAUKOVIČ Domagoj            CRO
7. ČUŠ Andrej SLO
8. PETRIČ Slavko                     SLO
9. PARRAGH Gabor                  HUN
10. ZMAVČIČ Blaž                    SLO
11. BALABANIČ Damjan             SLO
12. ROMŠAK Matija                    SLO
13. BUZETI Štefan                      SLO
14. HAKL Boris                             SLO
15. SLAPŠEK PELLICCIONI Luka   SLO
16. ŽILAVEC Alen                         SLO
17. MAJCEN Boris                         SLO
18. EGART Janez                       SLO
19. BRAJNIK Damjan SLO
20. TROJAR Bojan SLO
21. SCHÖTTL Richard AVT
22. DEBELJAK Aleš SLO
23. LASIČ Marko SLO
24. ĐURINEK Branko SLO
25. RIZMAL Jure SLO
26. SIRK Jernej SLO
27. STROPNIK Klemen SLO
28. VIDNAR ROK SLO
29. IVANJŠEK Egon SLO
30. PETRESEVICS Robert HUN
31. OCVIRK Mojmir SLO
32. JEŽ Peter SLO
33.  SENEKOVIČ Niko SLO
34. JAMŠČEK Nejc SLO
35. CVJETKO Jurica CRO
36. MAJDIČ Jure SLO
37. AĆIMOVIČ Rdovan SLO
38. GOŠNJAK Tim SLO
39. KIRN Primož SLO
40. ČIČIĆ Miha SLO
41. KRAČUN Boštjan SLO
42. KREGAR Miro SLO
43. KORELC Matej SLO
44. GERGORIČ Sebastjan SLO
45. MESSINGER Karl AVT
46. KRANJC Damjan SLO
47. POLANIČ Peter SLO
48. TUŠ Mirko SLO
49.  MAHORIČ Mitja SLO
50. NERAD Primož SLO
51. PACAK Lukas CZE
52. KOJC Jože SLO
53. HRVAT Danijel SLO
54. FABIANI Luka SLO
55. VODIČAR Tadej SLO
  ŽENSKE/WOMEN  
70. KURNIK Neža Patricija             SLO
71. MAJCEN BLIMEN Andreja         SLO
72. VOVKO Barbara                     SLO
73. BAŠ Mateja SLO
74. HAFNER Mojca SLO
75. MESSINGER-WALEK Margit AVT
76. BEDENE Pia SLO
77. MAČEK Mateja SLO
78. ŽNIDER Tjaša SLO
79. SELAN Dunja SLO

 



Entry List

Moški / Men

 1.  PODBEVŠEK Robert   SLO
 2.  GEIER Thomas  GER
 3.  RAPOSA Jan  ENG
     
 ... več v pripravi... / ...soon  

 

Ženske / Women

... v pripravi... / ...soon